Tourploeg.nl

Etappes Tour de France 2024


Onderstaand overzicht toont alle etappes van de Tour de France 2024.

Etappeoverzicht
zaterdag 29 juni 2024Florence - RiminiUitslag
zondag 30 juni 2024Cesenatico - BologneUitslag
maandag 1 juli 2024Plaisance - TurinUitslag
dinsdag 2 juli 2024Pinerolo - ValloireUitslag
woensdag 3 juli 2024Saint-Jean-de-Maurienne - Saint-VulbasUitslag
donderdag 4 juli 2024Mâcon - DijonUitslag
vrijdag 5 juli 2024Nuits-Saint-Georges - Gevrey-ChambertinUitslag
zaterdag 6 juli 2024Semur-en-Auxois - Colombey-les-deux-ÉglisesUitslag
zondag 7 juli 2024Troyes - TroyesUitslag
maandag 8 juli 2024Rustdag 
dinsdag 9 juli 2024Orléans - Saint-Amand-MontrondUitslag
woensdag 10 juli 2024Évaux-les-Bains - Le LioranUitslag
donderdag 11 juli 2024Aurillac - Villeneuve-sur-LotUitslag
vrijdag 12 juli 2024Agen - PauUitslag
zaterdag 13 juli 2024Pau - Saint-Lary-Soulan Pla d'AdetUitslag
zondag 14 juli 2024Loudenvielle - Plateau de BeilleUitslag
maandag 15 juli 2024Rustdag 
dinsdag 16 juli 2024Gruissan - NimesUitslag
woensdag 17 juli 2024Saint-Paul-Trois-Châteaux - SuperdévoluyUitslag
donderdag 18 juli 2024Gap - BarcelonnetteUitslag
vrijdag 19 juli 2024Embrun - Isola 2000Uitslag
zaterdag 20 juli 2024Nice - Col de la Couillole 
zondag 21 juli 2024Monaco - Nice 

Florence - Rimini
zaterdag 29 juni 2024

Rituitslag
1e plaatsRomain Bardet30 punten
2e plaatsFrank van den Broek15 punten
3e plaatsWout Van Aert12 punten
4e plaatsTadej Pogacar9 punten
5e plaatsMaxim Van Gils8 punten
6e plaatsAlex Aranburu7 punten
7e plaatsMads Pedersen6 punten
8e plaatsRemco Evenepoel5 punten
9e plaatsPello Bilbao4 punten
10e plaatsAlberto Bettiol3 punten
Drager gele truiRomain Bardet10 punten
Drager groene truiFrank van den Broek5 punten
Drager bolletjestruiJonas Abrahamsen5 punten
Drager witte truiFrank van den Broek3 punten




Cesenatico - Bologne
zondag 30 juni 2024

Rituitslag
1e plaatsKévin Vauquelin30 punten
2e plaatsJonas Abrahamsen15 punten
3e plaatsQuentin Pacher12 punten
4e plaatsCristian Rodriguez9 punten
5e plaatsHarold Tejada8 punten
6e plaatsNelson Oliveira7 punten
7e plaatsAxel Laurance6 punten
8e plaatsMike Teunissen5 punten
9e plaatsHugo Houle4 punten
10e plaatsRichard Carapaz3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiJonas Abrahamsen5 punten
Drager bolletjestruiJonas Abrahamsen5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Plaisance - Turin
maandag 1 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsBiniam Girmay30 punten
2e plaatsFernando Gaviria15 punten
3e plaatsArnaud De Lie12 punten
4e plaatsMads Pedersen9 punten
5e plaatsDylan Groenewegen8 punten
6e plaatsPhil Bauhaus7 punten
7e plaatsFabio Jakobsen6 punten
8e plaatsDavide Ballerini5 punten
9e plaatsSam Bennett4 punten
10e plaatsBryan Coquard3 punten
Drager gele truiRichard Carapaz10 punten
Drager groene truiJonas Abrahamsen5 punten
Drager bolletjestruiJonas Abrahamsen5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Pinerolo - Valloire
dinsdag 2 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsTadej Pogacar30 punten
2e plaatsRemco Evenepoel15 punten
3e plaatsJuan Ayuso12 punten
4e plaatsPrimoz Roglic9 punten
5e plaatsJonas Vingegaard8 punten
6e plaatsCarlos Rodriguez7 punten
7e plaatsMikel Landa6 punten
8e plaatsJoao Almeida5 punten
9e plaatsGiulio Ciccone4 punten
10e plaatsSantiago Buitrago3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiJonas Abrahamsen5 punten
Drager bolletjestruiJonas Abrahamsen5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Saint-Jean-de-Maurienne - Saint-Vulbas
woensdag 3 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsMark Cavendish30 punten
2e plaatsJasper Philipsen15 punten
3e plaatsAlexander Kristoff12 punten
4e plaatsArnaud De Lie9 punten
5e plaatsFabio Jakobsen8 punten
6e plaatsPascal Ackermann7 punten
7e plaatsArnaud Démare6 punten
8e plaatsGerben Thijssen5 punten
9e plaatsBiniam Girmay4 punten
10e plaatsMarijn van den Berg3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiJonas Abrahamsen5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Mâcon - Dijon
donderdag 4 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsDylan Groenewegen30 punten
2e plaatsBiniam Girmay15 punten
3e plaatsFernando Gaviria12 punten
4e plaatsPhil Bauhaus9 punten
5e plaatsArnaud De Lie8 punten
6e plaatsWout Van Aert7 punten
7e plaatsArnaud Démare6 punten
8e plaatsAlexander Kristoff5 punten
9e plaatsPascal Ackermann4 punten
10e plaatsPiet Allegaert3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiJonas Abrahamsen5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Nuits-Saint-Georges - Gevrey-Chambertin
vrijdag 5 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsRemco Evenepoel30 punten
2e plaatsTadej Pogacar15 punten
3e plaatsPrimoz Roglic12 punten
4e plaatsJonas Vingegaard9 punten
5e plaatsVictor Campenaerts8 punten
6e plaatsKévin Vauquelin7 punten
7e plaatsMatteo Jorgenson6 punten
8e plaatsJoao Almeida5 punten
9e plaatsBen Healy4 punten
10e plaatsStefan Küng3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiJonas Abrahamsen5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Semur-en-Auxois - Colombey-les-deux-Églises
zaterdag 6 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsBiniam Girmay30 punten
2e plaatsJasper Philipsen15 punten
3e plaatsArnaud De Lie12 punten
4e plaatsPascal Ackermann9 punten
5e plaatsMarijn van den Berg8 punten
6e plaatsRyan Gibbons7 punten
7e plaatsAnthony Turgis6 punten
8e plaatsFred Wright5 punten
9e plaatsAlex Aranburu4 punten
10e plaatsRemco Evenepoel3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiJonas Abrahamsen5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Troyes - Troyes
zondag 7 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsAnthony Turgis30 punten
2e plaatsThomas Pidcock15 punten
3e plaatsDerek Gee12 punten
4e plaatsAlex Aranburu9 punten
5e plaatsBen Healy8 punten
6e plaatsAlexey Lutsenko7 punten
7e plaatsJavier Romo6 punten
8e plaatsJasper Stuyven5 punten
9e plaatsBiniam Girmay4 punten
10e plaatsMichael Matthews3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiJonas Abrahamsen5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Orléans - Saint-Amand-Montrond
dinsdag 9 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsJasper Philipsen30 punten
2e plaatsBiniam Girmay15 punten
3e plaatsPascal Ackermann12 punten
4e plaatsWout Van Aert9 punten
5e plaatsFernando Gaviria8 punten
6e plaatsSam Bennett7 punten
7e plaatsJohn Degenkolb6 punten
8e plaatsPhil Bauhaus5 punten
9e plaatsDylan Groenewegen4 punten
10e plaatsAxel Zingle3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiJonas Abrahamsen5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Évaux-les-Bains - Le Lioran
woensdag 10 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsJonas Vingegaard30 punten
2e plaatsTadej Pogacar15 punten
3e plaatsRemco Evenepoel12 punten
4e plaatsPrimoz Roglic9 punten
5e plaatsGiulio Ciccone8 punten
6e plaatsJoao Almeida7 punten
7e plaatsAdam Yates6 punten
8e plaatsMikel Landa5 punten
9e plaatsCarlos Rodriguez4 punten
10e plaatsFelix Gall3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiTadej Pogacar5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Aurillac - Villeneuve-sur-Lot
donderdag 11 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsBiniam Girmay30 punten
2e plaatsWout Van Aert15 punten
3e plaatsPascal Ackermann12 punten
4e plaatsJasper Philipsen9 punten
5e plaatsArnaud De Lie8 punten
6e plaatsAlexander Kristoff7 punten
7e plaatsPhil Bauhaus6 punten
8e plaatsBryan Coquard5 punten
9e plaatsDylan Groenewegen4 punten
10e plaatsRyan Gibbons3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiTadej Pogacar5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Agen - Pau
vrijdag 12 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsJasper Philipsen30 punten
2e plaatsWout Van Aert15 punten
3e plaatsPascal Ackermann12 punten
4e plaatsBiniam Girmay9 punten
5e plaatsNikias Arndt8 punten
6e plaatsJasper Stuyven7 punten
7e plaatsClément Russo6 punten
8e plaatsBryan Coquard5 punten
9e plaatsTadej Pogacar4 punten
10e plaatsSoren Waerenskjold3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiTadej Pogacar5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Pau - Saint-Lary-Soulan Pla d'Adet
zaterdag 13 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsTadej Pogacar30 punten
2e plaatsJonas Vingegaard15 punten
3e plaatsRemco Evenepoel12 punten
4e plaatsCarlos Rodriguez9 punten
5e plaatsGiulio Ciccone8 punten
6e plaatsSantiago Buitrago7 punten
7e plaatsAdam Yates6 punten
8e plaatsFelix Gall5 punten
9e plaatsMatteo Jorgenson4 punten
10e plaatsDerek Gee3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiTadej Pogacar5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Loudenvielle - Plateau de Beille
zondag 14 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsTadej Pogacar30 punten
2e plaatsJonas Vingegaard15 punten
3e plaatsRemco Evenepoel12 punten
4e plaatsMikel Landa9 punten
5e plaatsJoao Almeida8 punten
6e plaatsAdam Yates7 punten
7e plaatsSantiago Buitrago6 punten
8e plaatsCarlos Rodriguez5 punten
9e plaatsRichard Carapaz4 punten
10e plaatsFelix Gall3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiTadej Pogacar5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Gruissan - Nimes
dinsdag 16 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsJasper Philipsen30 punten
2e plaatsPhil Bauhaus15 punten
3e plaatsAlexander Kristoff12 punten
4e plaatsSam Bennett9 punten
5e plaatsWout Van Aert8 punten
6e plaatsPascal Ackermann7 punten
7e plaatsBryan Coquard6 punten
8e plaatsSoren Waerenskjold5 punten
9e plaatsRyan Gibbons4 punten
10e plaatsDanny van Poppel3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiTadej Pogacar5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Saint-Paul-Trois-Châteaux - Superdévoluy
woensdag 17 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsRichard Carapaz30 punten
2e plaatsSimon Yates15 punten
3e plaatsEnric Mas12 punten
4e plaatsLaurens De Plus9 punten
5e plaatsOscar Onley8 punten
6e plaatsGuillaume Martin7 punten
7e plaatsMagnus Cort6 punten
8e plaatsWout Poels5 punten
9e plaatsJordan Jegat4 punten
10e plaatsAlex Aranburu3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiTadej Pogacar5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Gap - Barcelonnette
donderdag 18 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsVictor Campenaerts30 punten
2e plaatsMattéo Vercher15 punten
3e plaatsMichal Kwiatkowski12 punten
4e plaatsToms Skujins9 punten
5e plaatsOier Lazkano8 punten
6e plaatsBart Lemmen7 punten
7e plaatsKrists Neilands6 punten
8e plaatsJai Hindley5 punten
9e plaatsWout Van Aert4 punten
10e plaatsMichael Matthews3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiTadej Pogacar5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten




Embrun - Isola 2000
vrijdag 19 juli 2024

Rituitslag
1e plaatsTadej Pogacar30 punten
2e plaatsMatteo Jorgenson15 punten
3e plaatsSimon Yates12 punten
4e plaatsRichard Carapaz9 punten
5e plaatsRemco Evenepoel8 punten
6e plaatsJonas Vingegaard7 punten
7e plaatsJoao Almeida6 punten
8e plaatsMikel Landa5 punten
9e plaatsWilco Kelderman4 punten
10e plaatsDerek Gee3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiBiniam Girmay5 punten
Drager bolletjestruiRichard Carapaz5 punten
Drager witte truiRemco Evenepoel3 punten